301 - 320 av 1 400
1...151617...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018

Klubbad för

Manschettknappar, ett par Lapponia 18K 16,1g

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Glasskål, Kosta Boda Artist collection signerad Bertil Vallien sign. NR- 59251 Ø16cm H:9,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Skål, Kosta Boda, Contrast, design: Anna Ehrner, höjd: 12cm, Ø23cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Damur Bering, safirglas quartz stål nr.10126-001 Ø23mm 20-15cm med kvitto

350 kr

Utrop: 400 kr

Skål Alessi - sign. Fratelli Campana i stål Ø32mm, H:8mm

325 kr

Utrop: 150 kr

Halscolliern i sterling silver S925 24,9g 31cm

Utrop: 275 kr

Ring Ros Ø17 i silver S925 9,6g

175 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Singapore 18K 0,95g 43cm

Utrop: 300 kr

Hänge tro, hopp och kärlek 18K 0,32g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja i vitguld med integrerat hänge med 12 små diamanter 18K 46 och 43cm

750 kr

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par i silver 925 2,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge i silver 925 2,7g 2,3cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar 46,5cm 14K 55,7g

Utrop: 13 000 kr

Snapglas 1st Orrefors Anne Nilsson Höjd 13,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ankar 70cm 14K 41,8g

Utrop: 9 600 kr

Assietter 6st Blå måsen (utan guldkant) Ø17cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Ringar, 2st graverade 23K 6,4g

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, defekt 18K 9,3g

Utrop: 2 700 kr

Parti guld, defekt innehåller små diamanter 18K 17,8g

Utrop: 5 200 kr

Tallrikar/uppläggningsfat 3st Blå Måsen Ø21cm

600 kr

Utrop: 200 kr