Avslutad | Pant – Tisdag 20 mars 2018
Klubbad för
Glasskål, Kosta Boda Artist collection signerad Bertil Vallien sign. NR- 59251 Ø16cm H:9,5cm
Halskedja i vitguld med integrerat hänge med 12 små diamanter 18K 46 och 43cm