521 - 540 av 1 240
1...262728...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018

Klubbad för

Matskedar 6st. S830 398,4g, 218mm, repor

Utrop: 1 600 kr

Matknivar 6st. S830 519,6g 248mm, repor, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K 0,9g, defekt

Utrop: 275 kr

Ring S925 9,4g Ø22¼, repor

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 9,3g, skadat

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 6,8g 17¼

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 7,2g Ø17, repor

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband Ormlänk S925 11,5g 71cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 7,9g, bucklor

25 kr

Utrop: 50 kr

Bägare S830 63,6g, bucklig, graverad

Utrop: 250 kr

Örhängen 1 par 18K 0,6g, med stenar

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 4,8g, skadat, med stenar

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 1,6g Ø17¼, med sten

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par 18K 1,6g, med odlade pärlor

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par 18K 1,3g, med stenar

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 2,4g, med sten

750 kr

Utrop: 900 kr

Figurin S925 21,7g, tomte på spark, Rey Urban, höjd: 3,5cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Figurin S925 21,2g, tomte, Rey Urban, höjd: 2,7cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Figurin S925 38,2g, tomte, Rey Urban, höjd: 3cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Figurin S925 18,7g, tomte, Rey Urban, höjd: 2,5cm

550 kr

Utrop: 100 kr