221 - 240 av 1 240
1...111213...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018

Klubbad för

Skål Orrefors, Ø24cm, höjd 10cm, naggad

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors, Ø15,5cm, höjd 8cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Karaff Orrefors, Optica, höjd 24cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake, Nybro Verona, höjd 30cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925, stenar, defekt, 6,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925, gravyr, 1,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925, 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830, gravyr, 28,9g

100 kr

Utrop: 125 kr

Kontorsljusstake, Skultuna Mässingsbruk, höjd 11cm

225 kr

Utrop: 100 kr

12 Glas, Iitala, Kaj Franck, höjd 8cm

475 kr

Utrop: 300 kr

Handväska Michael Kors, modell Brooklyn Grab Bag, kvitto medföjer

Utrop: 1 800 kr

Akustisk Gitarr, Lugnås Studio, Sernr:DG042480, mindre repor, hårt fodral, trasigt lås

650 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr, Cort, modell:AC-15NAT, sernr:CD06068802, Made in china, mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi Camilla Pyk 36/200 signerad inramad 46x44cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Väggklocka Georg Jensen "Koppel" Ø15cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Spelkonsoll Sony PS4 500GB snr02-27452294-3020238 med en handkontroll och sladdar i kartong nyskick

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Skivspelare med FMradio Roadstar retro TTR-730U snr9008670585 med elsladd och skiva . Ej med på visning

475 kr

Utrop: 250 kr

Socker och Gräddkanna S835 244,5g skadat lock

Utrop: 1 000 kr

Pokaler 3st kontrollstämplat silver 100g graverat

Utrop: 400 kr

Halsband S925 101g 74cm

600 kr

Utrop: 750 kr