1261 - 1280 av 1 423
1...636465...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018

Klubbad för

Armband 18K VG med stenar 18cm Brv 9,9g

Utrop: 3 300 kr

Parti silver, skadat/defekt med sten, en ljusstake fylld, Brv 188,7g

Utrop: 600 kr

Brosch med sten 18K (lödning baksida) 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Ring med sten 18K Ø18 Brv 2,3g

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring med defekt sten Ø19 Brv 2,6g

Utrop: 650 kr

Örhängen, ett par 14K 1,5g

700 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par med sten 14K. Saknar ett stopp (skruvstopp) Brv 2g

Utrop: 325 kr

Halsband 14K 45cm 3,1g

Utrop: 700 kr

Armband Fiskben 18K (slitet) 19,5cm 20,8g

Utrop: 6 200 kr

Parti guld 23K, två graverade ringar 10,9g

Utrop: 3 900 kr

Armbandsur Tissot dam manuell, urband 18K 16-17cm Brv 19,3g

Utrop: 3 600 kr

Brosch Silver Bredd: 5,5cm 9g

175 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver med sten, defekt/graverat Brv 404,9g

Utrop: 1 400 kr

Vas silver Stämplad W.A BOLIN År 1957 618g

6 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Brosch förgyllt silver H: 5,5cm 7,5g

150 kr

Utrop: 150 kr

Brosch S830 Ø6cm 25,8g

400 kr

Utrop: 450 kr

Halscollier Silver, 43cm 18,4g

425 kr

Utrop: 250 kr

Udda örhänge med sten 18K saknar stopp Brv 0,8g

Utrop: 175 kr

TISSOT 18K manuell med armband i 18K något skevt, graverad boett, Boettnr: 19039 2 Brv 21,1g

Utrop: 5 500 kr

Örhängen ett par med sten 18K 1,4g

Utrop: 600 kr