101 - 120 av 1 423
1...567...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018

Klubbad för

Ring med röda stenar 18K 3,8g Ø17¼

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 1xca0,05ct 2xca0,04ct 2xca0,02ct 18K tvåfärgad 3,9g Ø17¼

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, ett par med blå stenar 18K 7,4g

Utrop: 3 300 kr

Klackring med svart emalj 18K 7,6g Ø17½

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Singapore 9K 0,8g 37,8cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Venezia 18K 2,1g 36,2cm

Utrop: 800 kr

Halskedja Singapore 18K 0,8g 38,4cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge, hjärta 18K 0,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Armband X-länk 18K 12,1g 19,5cm skadat

Utrop: 3 600 kr

Armband 18K 12,1g med säkerhetskedja

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 18K 11,1g skadat, med sten

Utrop: 3 200 kr

Halskedja Venezia 14K 4,4g skadad

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, maglad Pansar 18K 3,1g 37,3cm

Utrop: 900 kr

Manschettknappar, ett par med färgad emalj 18K 10,9g

Utrop: 3 300 kr

Ring med diamanter 7xca0,01ct 18K 2,7g Ø17¾

Utrop: 1 400 kr

Ring med sten 18K vitguld 2,0g Ø17½

Utrop: 850 kr

Ring med pärla och diamanter 4xca0,005ct 18K vitguld 3,6g Ø17 pärla sitter löst

Utrop: 1 100 kr

Brosch 18K 3,5g

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring med ametist, citrin, topas, peridot, rhodolite och diamanter 19xca0,005ct 18K 5,8g Ø16½ saknar en diamant

2 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring med diamant 1xca0,63ct gammelslipad 18K 2,0g Ø17 nagg på gördel, diverse skador på diamant

4 500 kr

Utrop: 2 400 kr