521 - 540 av 1 423
1...262728...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 2,8g defekt

Utrop: 850 kr

Armband Pansar S925 12,9g 22cm

Utrop: 200 kr

Halsband Pansar S925 34,3g 55,5cm

Utrop: 375 kr

Vas, Orrefors, signerad: Olle Alberius, höjd: 19,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Orrefors, nr: 4233-221, höjd: 21,5cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 16cm, skadad

175 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Orrefors, nr: A4359-211, höjd: 15cm, små nagg

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors, design: Jan Johansson, höjd: 8cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, design: Berit Johansson, modell: Haga, höjd: ca 9cm

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors, design: Simon Gate, modell: Tusen fönster, nr: G0395-111, höjd: 8,5cm

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, modell: Lily, höjd: ca 11cm, nr: 4580-321

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, modell: Lily, höjd: ca 11cm, nr: 4380-321

Utrop: 150 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 8,5cm, nr:3834-111

200 kr

Utrop: 125 kr

150 kr

Utrop: 125 kr

Skål på fot, Orrefors, desig: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 10,5cm, nr: 3834-151

175 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Orrefors, höjd: 8,5cm, nr: 4023-111

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Stenhammar, höjd: ca8,5cm, nr: 4360-111

500 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Orrefors, design: Sven Palmqvist, höjd: 8cm, nr: 4221-111

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, höjd: 11,5cm, nr: 4335-321

Utrop: 250 kr