Parti guld 18K 2,8g defekt
Utrop: 850 kr
Armband Pansar S925 12,9g 22cm
Utrop: 200 kr
Halsband Pansar S925 34,3g 55,5cm
Utrop: 375 kr
Vas, Orrefors, signerad: Olle Alberius, höjd: 19,5cm
Vas, Orrefors, nr: 4233-221, höjd: 21,5cm
Utrop: 125 kr
Vas, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 16cm, skadad
Utrop: 50 kr
Vas, Orrefors, nr: A4359-211, höjd: 15cm, små nagg
Skål, Orrefors, design: Jan Johansson, höjd: 8cm
Utrop: 75 kr
Skål, Orrefors, design: Berit Johansson, modell: Haga, höjd: ca 9cm
Utrop: 150 kr
Skål, Orrefors, design: Simon Gate, modell: Tusen fönster, nr: G0395-111, höjd: 8,5cm
Utrop: 300 kr
Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, modell: Lily, höjd: ca 11cm, nr: 4580-321
Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, modell: Lily, höjd: ca 11cm, nr: 4380-321
Skål, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 8,5cm, nr:3834-111
Skål på fot, Orrefors, desig: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd: 10,5cm, nr: 3834-151
Utrop: 100 kr
Skål, Orrefors, höjd: 8,5cm, nr: 4023-111
Skål, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Stenhammar, höjd: ca8,5cm, nr: 4360-111
Skål, Orrefors, design: Sven Palmqvist, höjd: 8cm, nr: 4221-111
Skål, Orrefors, design: Olle Alberius, höjd: 11,5cm, nr: 4335-321
Utrop: 250 kr
Tisdag 27 feb 2018