Avslutad | Pant – Tisdag 27 februari 2018
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Elektrisk fiol, Harley Benton Shadow, med stråke, i hårt fodral, med extra strängar och kolofonium Ej med på visning.
Fritid Övrigt
Cykel Battaglin S11, ramnr. IT 094507, XD00904109, 20-växlad, växelset Campagnolo Veloce, bockstyre, ramväska med extra slang och multiverktyg Ej med på visning.
Elgitarr Jay Turser, sträng och reglage saknas, bruksskick, i mjukt Hagströmfodral
Akustisk gitarr, Washburn, modell nr: D8T, serie nr: SC03071993, slitskador på band, inbyggd stämmare defekt/ligger lös