Guldtacka 24K 100g Valcambi Suisse nrAA006913
Utrop: 37 500 kr
Halsband med ett namnhänge 21K 9,1g
Utrop: 3 000 kr
Parti guld 14K 14,7g skadat
Ringar 2st 14K 2,2g Ø18½ 19¼
Parti guld 18K 51,1g skadat
Utrop: 15 200 kr
Parti guld 21K 9,1g skadat
Armband 18K 52,4g med stenar/en saknas
Utrop: 13 200 kr
Halsband 18K 47,9g 57cm lås i förgyllt silver
Utrop: 13 800 kr
Parti guld 18K 12,2g skadat graverat udda örhängen
Utrop: 3 200 kr
Hänge 18K 0,4g
Utrop: 125 kr
Halsband 18K 1,5g 43cm
Utrop: 500 kr
Ring 14K 1,5g med sten Ø19¼
Utrop: 250 kr
Örhänge 18K 1,7g skadat
Ring ostämplat silver 8,7g Ø17¾ med stenar Ø
Utrop: 200 kr
Zodiac Damur Ø17mm manuell stål nr2041836 med skadat tygband
Utrop: 75 kr
Armband 18K 8g skadat graverat
Utrop: 2 400 kr
Ring 14K 4,7g tvåfärgad med stenar Ø16½
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 3,3g Krucifix
Utrop: 1 500 kr
Armband 18K 5,4g skadat
Utrop: 1 600 kr
Halsband 18K 2,2g Venezia 38cm
Utrop: 750 kr
Tisdag 20 feb 2018