901 - 920 av 1 329
1...454647...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 februari 2018

Klubbad för

Guldtacka 24K 100g Valcambi Suisse nrAA006913

31 000 kr

Utrop: 37 500 kr

Halsband med ett namnhänge 21K 9,1g

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 14K 14,7g skadat

Ringar 2st 14K 2,2g Ø18½ 19¼

Parti guld 18K 51,1g skadat

Utrop: 15 200 kr

Parti guld 21K 9,1g skadat

Armband 18K 52,4g med stenar/en saknas

Utrop: 13 200 kr

Halsband 18K 47,9g 57cm lås i förgyllt silver

11 400 kr

Utrop: 13 800 kr

Parti guld 18K 12,2g skadat graverat udda örhängen

Utrop: 3 200 kr

Hänge 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halsband 18K 1,5g 43cm

Utrop: 500 kr

Ring 14K 1,5g med sten Ø19¼

225 kr

Utrop: 250 kr

Örhänge 18K 1,7g skadat

Utrop: 500 kr

Ring ostämplat silver 8,7g Ø17¾ med stenar Ø

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Zodiac

Zodiac Damur Ø17mm manuell stål nr2041836 med skadat tygband

125 kr

Utrop: 75 kr

Armband 18K 8g skadat graverat

Utrop: 2 400 kr

Ring 14K 4,7g tvåfärgad med stenar Ø16½

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 3,3g Krucifix

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 5,4g skadat

Utrop: 1 600 kr

Halsband 18K 2,2g Venezia 38cm

Utrop: 750 kr