Halsband 18K 2,4g Venezia 41cm
Utrop: 750 kr
Hänge 18K 0,3g Hjärta
Utrop: 125 kr
Parti guld 18K 59,7g skadat graverat
Utrop: 17 800 kr
Armband 18K 18,2g X-länk 19cm
Utrop: 5 700 kr
Halsband 84cm med ett hänge med sten S925 brv22,9g
Utrop: 225 kr
Fickur Omega förgylld metall går ej
Utrop: 600 kr
Örhängen ett par 11g ostämplat silver
Utrop: 50 kr
Örhängen ett par Halsband Venezia 40,5cm 5,5g ostämplat silver
Hänge S925 1,7g Igelkott
Ring S925 5,3g med sten 17½
Örhängen ett par 18K 1,8g med stenar
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 1,5g med stenar
Ring 10K 2,7g med stenar Ø17¼
Utrop: 300 kr
Ringar 3st 9K 6,2g graverade
Utrop: 850 kr
Klackring 18K 5g med sten skev
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 6,5g med sten skadad
Utrop: 1 600 kr
Örhänge 18K 3,4g graverat
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 5,4g med sten fd ring
Utrop: 1 500 kr
Klackring 18K 6,2g med sten Ø20¼
Utrop: 2 200 kr
Halsband 18K 110,9g Kejsarlänk 65,5cm
Utrop: 36 500 kr
Tisdag 20 feb 2018