761 - 780 av 1 329
1...383940...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 februari 2018

Klubbad för

Dataskärm med tangentbord och mus iMac G5 snrW855051XTAQ bruksskick lösen:0000 Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 800 kr

Sticksåg Festool PSC420 EB li-basic nr 561738 bruksskick i väska Ej med på visning.

1 700 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Nikon D5300 snr4712602 med objektiv 18-55mm 1:3.5-5.6G snr20009076 med laddare i kartong

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop Hp Elitebook 725 G3 snr58cg6241h27 med laddare

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Mobiltelefon Iphone 6 A1586 IMEI:352092073497472 med laddare i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 11st 125g kontrollstämplat silver modell Vasa 111mm

Utrop: 500 kr

Parti silver S830/925 16,7g skadat

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 2st S830 42,1g modell Gammel dansk 120mm

150 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 3g med sten Ø18½

75 kr

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par kontrollstämplat silver 8,1g graverade

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 2,2g med diamanter 6xca0,005ct Ø16

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon Samsung S4 IMEI:357139059716923 med laddare, spricka i glaset

500 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par S925 29,5g med stenar

700 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par S925 17,9g T Sabo med stenar

425 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 17,9g T Sabo med stenarØ19¾

Utrop: 250 kr

Hängen 2st S925 7g Homo Sapiens Efva Attling med sliten läderrem

250 kr

Utrop: 150 kr

Halsband S925 35,2g doserad Bismarck 45cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Halsband S925 1,6g Pansar 34cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Longines Fickur metall löst glas graverad

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Mynt 4st S800 2kronor 1880/1938 1kronor 1924

125 kr

Utrop: 150 kr