641 - 660 av 1 329
1...323334...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 februari 2018

Klubbad för

Ring med mönstrad skena, 14K, 3,6g

Utrop: 850 kr

Carmosering, 14K guld , med röd sten med ca 16 0,01-0,02ct diamanter, Ø 3,6g

700 kr

Utrop: 850 kr

Fritid Övrigt

Framhjul med nav Hope Pro 2 EVO, fälg Mavic grå Ø 57,8 cm. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 400 kr

Hänge hjärta, 14K, något bucklig, 2,2g

Utrop: 500 kr

Ring 18K, Ø18, 4,4g, defekt skena, graverad.

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Pansar, 18K, 47,5cm, 10,5g

Utrop: 3 000 kr

Ring med sten, 18K, Ø17¾, 4,4g, graverad

Utrop: 1 500 kr

Ring med mönster, 18K, Ø18¾, 2,8g, graverad

Utrop: 850 kr

Pokal Silver S925, 250g, h 13 cm, förgylld insida, gravyr årtal

Utrop: 1 000 kr

Trearmad Ljusstake, S925 Brv 817g, Löfman (MGAB) Uppsala 1971, h 27 cm, gravyr initialer, små repor fot.

2 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring tvåfärgad 18K, märkt BVLGARI, Ø21½, 9,6g

Ring 18K, med 3 ca 0,08ct dia & 4 0,01 ct, Ø17¾, 3,4g, något repig

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Pansar, 18K, 44cm, 9g

Utrop: 2 500 kr

Hänge, 18K, 0,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen tvåfärgade, 14K 2,8g

700 kr

Utrop: 850 kr

Tavla oljemålning på duk 98,5 x 77,5 Birger Simonsson, Bergvägen Skaftö, i guldfärgad ram,

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Armlänk Fantasi, 18K, 18cm, 14,7g

Utrop: 4 200 kr

Armlänk X-länk, 18K, 18cm, 15,3g, saknar ena haken.

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Ring med vit setn, 18K, Vitguld, Ø15¼, 3,7g

Utrop: 1 700 kr

Ring, 14K, med ca 10 x 0,01ct, Ø17, 1,4g, skenan är något skev

300 kr

Utrop: 350 kr