481 - 500 av 1 329
1...242526...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 februari 2018

Klubbad för

Ring med stenar, 18K, Ø18, brv 2g, graverad

Utrop: 600 kr

Ring 18K, Ø17, 2,9g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K, 16,4

Utrop: 4 800 kr

Parti guld 18K, 2,2g

Utrop: 700 kr

Litografi sign. Mats Åkerman "Poeternas Kaj" 30 x 30, nummer 88/95, silverfärgad träram m glas.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K, 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Ring med sten, 18K, Ø16¾, 2,7g, något skev

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K, Ø19½, Vitguld med 2x ca 0,15ct diamanter (något defekt) och 1 blå sten, 17,8g

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Parti guld 18K, 45,7g

Utrop: 13 800 kr

Armbansur Formida, manuell,18K, brv 9,6g

600 kr

Utrop: 600 kr

Ring 14K, Ø17½, 2,8g

500 kr

Utrop: 600 kr

11 st moccaskedar, L: 9,5cm, S830, 93,6g

Utrop: 375 kr

Hänge 18K, 0,9g

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K, 19g

Utrop: 5 700 kr

Parti guld 18K, 15g

Utrop: 4 500 kr

Parti guld 18K, 20,8g

Utrop: 6 300 kr

Armlänk pansar, 18K, 19cm ,19,5g

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K, 8,4g

Utrop: 2 600 kr

Halskedja Bismarck, 18K, 43,5cm, 14,2g

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K, Ø17½, 2,3g, graverad

Utrop: 750 kr