Ring med stenar, 18K, Ø18, brv 2g, graverad
Utrop: 600 kr
Ring 18K, Ø17, 2,9g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K, 16,4
Utrop: 4 800 kr
Parti guld 18K, 2,2g
Utrop: 700 kr
Litografi sign. Mats Åkerman "Poeternas Kaj" 30 x 30, nummer 88/95, silverfärgad träram m glas.
Parti guld 18K, 4,3g
Ring med sten, 18K, Ø16¾, 2,7g, något skev
Utrop: 750 kr
Ring 18K, Ø19½, Vitguld med 2x ca 0,15ct diamanter (något defekt) och 1 blå sten, 17,8g
Utrop: 5 400 kr
Parti guld 18K, 45,7g
Utrop: 13 800 kr
Armbansur Formida, manuell,18K, brv 9,6g
Ring 14K, Ø17½, 2,8g
11 st moccaskedar, L: 9,5cm, S830, 93,6g
Utrop: 375 kr
Hänge 18K, 0,9g
Parti guld 18K, 19g
Utrop: 5 700 kr
Parti guld 18K, 15g
Utrop: 4 500 kr
Parti guld 18K, 20,8g
Utrop: 6 300 kr
Armlänk pansar, 18K, 19cm ,19,5g
Utrop: 6 000 kr
Parti guld 18K, 8,4g
Utrop: 2 600 kr
Halskedja Bismarck, 18K, 43,5cm, 14,2g
Utrop: 4 600 kr
Ring 18K, Ø17½, 2,3g, graverad
Tisdag 20 feb 2018