1241 - 1260 av 1 262
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018

Klubbad för

Brosch S830 brv 10,1g Ø3,5cm, med markasiter

175 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 96,0g L: 70,5cm B: 8mm

Utrop: 700 kr

Klockor Breguet

Fickur L.U.C Marque de Fabrique 16 Rubis Spiral Breguet 14K, brv 111,0g, Ø55mm, manuell, 2 boetter, nr 58024, plastglas, bruksslitage, bucklig

5 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Armbandsur Tissot T461, snr: TKNBG81358, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Ø40mm, stållänk med viklås, ca 22cm, repig boett och länk

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Silverkanna på fötter S830 189,9g H: 11cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Silverkanna på fötter med lock S830 675,2g H: 26cm, skada på handtag (bit saknas)

Utrop: 2 600 kr

Silverskål på fötter med lock S830 305,9g H: 14cm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Necessär Mulberry, svart läder med spänne i mässing, ca 20 x 15cm, tydlig slitage på spännet, små skador på innerfoder

425 kr

Utrop: 450 kr

iPhone 6S A1688, Rose Gold, 64GB, modell: MKQR2QN/A, snr: F18QMLAQGRYF, IMEI: 355430073200214, med hörlurar, manual och kartong, trasig laddare (fungerar ej), nollställd

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Raymond Weil

Armbandsur Raymond Weil, nr 5511-1, guldpläterad, stål, quartz, datum, Ø33mm, ca 16,5-18,5cm, repigt glas, slitage på länk

400 kr

Utrop: 500 kr

Uppläggningsskål Blå Måsen B&G, 21x21cm, med guldkant

275 kr

Utrop: 100 kr

Tallrikar 6st Blå Måsen B&G, Ø24,5cm, med guldkant

475 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Kosta Sweden Sea Glasbruk, sign LE.CJ, kristallglas, handmålad, H: 10cm, stötmärken

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband JOHN.L Denmark S830 11,2g 20,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Brosch JOHN.L Denmark Sterling S925 6,7g L: 5,5cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen 1 par S925 brv 3,4g med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Halssmycke med sten S925 15,5g 43,5cm

Utrop: 225 kr

Halskedja Ankar S925 2,8g 42cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Suhr "Cherry Modern Satin", USA, mahogny, snr: JST5L3U, med rem & tillbehör, butikskvitto från 2016 samt informationsblad om modellen, lätt bruksslitage, i hårt fodral

8 600 kr

Utrop: 10 200 kr

Elbas Fender "American Deluxe Dimension Bass", USA Corona California, snr: US13116468, med tillbehör, manual, rem samt kvittokopia från 2014, brukssanvänd, i hårt fodral

6 800 kr

Utrop: 4 800 kr