Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018
Klockor Breguet
Fickur L.U.C Marque de Fabrique 16 Rubis Spiral Breguet 14K, brv 111,0g, Ø55mm, manuell, 2 boetter, nr 58024, plastglas, bruksslitage, bucklig
Armbandsur Tissot T461, snr: TKNBG81358, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Ø40mm, stållänk med viklås, ca 22cm, repig boett och länk
Necessär Mulberry, svart läder med spänne i mässing, ca 20 x 15cm, tydlig slitage på spännet, små skador på innerfoder
iPhone 6S A1688, Rose Gold, 64GB, modell: MKQR2QN/A, snr: F18QMLAQGRYF, IMEI: 355430073200214, med hörlurar, manual och kartong, trasig laddare (fungerar ej), nollställd
Klockor Raymond Weil
Armbandsur Raymond Weil, nr 5511-1, guldpläterad, stål, quartz, datum, Ø33mm, ca 16,5-18,5cm, repigt glas, slitage på länk
Skål, Kosta Sweden Sea Glasbruk, sign LE.CJ, kristallglas, handmålad, H: 10cm, stötmärken
Elgitarr Suhr "Cherry Modern Satin", USA, mahogny, snr: JST5L3U, med rem & tillbehör, butikskvitto från 2016 samt informationsblad om modellen, lätt bruksslitage, i hårt fodral