Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018
Klubbad för
Konst Skulpturer
Skulptur Henry Gustafsson "Lyftet", Wimmerby Tenn, H: 10,5cm, tenn och sten, stämplad och signerad, originalkartong
Armband Efva Attling Chain Reaction S925 22,7g 19,5cm, böjt lås