Avslutad | Pant – Tisdag 6 februari 2018
Certina, DS Nautic, nr.7018 7118 542 42G, herrur, 38mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, sliten stållänk, viklås, repor
Visa varaKlockor Raymond Weil
Raymond Weil, Freelancer 7735, snr.K261176, herrur, 42mm, stål, automatisk, kronograf, dag, datum, safirglas, glasbaksida, stållänk, viklås, repor, med extra länkdelar, box, ytterkartong
Klockor Patek Philippe
Patek Philippe, Geneve, Golden Circle Calendar, refnr.3604, snr.1300999, herrur, 36x36,5mm, 18K, automatisk, safirglas, datum, urtavla i guld, integrerad länk 18K (skadad), ca.1973, i box (ej original)
Bvlgari, Diagono Professional, Chronometer, nr. L5091, herrur, 40mm, stål, automatisk, kronograf, safirglas, datum, originallänk i stål, box, del av ytterkartong
Visa varaKlockor Raymond Weil
Raymond Weil, Nabucco, refnr.7800, snr.V946304, herrur, 50mm, titan, automatisk, kronograf, datum, safirglas, originallänk, viklås, box, ytterkartong
Akustisk gitarr med mic Yamaha, modell: FGX720 SCA, snr:QMP050114, stötskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Washburn, modell: WD7S ATBM, snr: CC121201276, i mjukt fodral