181 - 200 av 217
1...91011 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 1 mars 2018

Klubbad för

Klockor Swatch

SWATCH, The Beep, personsökare, herrur, 44 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat läderband, originalspänne, ca 1994, etui, ytterkartong.

225 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Collector Specials, Swatch World, Ref nr. SUAZ100PACK1, damur, 28 x 34 (41,5) mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 2001, box. Box med frågespel.

125 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Specials, Honour And Glory, Ref nr. BOX2PACK, 9 st. armbandsur med antika grekiska motiv, plast, 8 st. quartz (1 med defekt kronograf), 1 st. automatisk, originalband, originalspännen, cert, augusti 1995, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad ( Nr. 06238/30000).

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Swatch

SWATCH, beat, Specials, Still Working, Ref nr. SQZ103 PACK, herrur, 44,5 mm, digital, plast, quartz, plexiglas, integrerat gummiband, originalspänne, ca 1999, etui. Limiterad och numrerad (02635/30000).

50 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Specials, Lighttree, Ref nr. GZ152PACK, unisex, 53 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1996, box i form av julkula (skadad). Limiterad och numrerad (Nr. 14165/20000).

100 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Scuba, Mind The Shark, Ref nr. SDK902, unisex, 38,3 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat plastband, originalspänne, ca 1995, etui.

75 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Jelly In Jelly, Specials, Time In Berlin, Ref nr. SUJM704D, unisex, 38 mm, plast, quartz, plexiglas, dag, datum, integrerat plastband, originalspänne, cert, juni 2010, etui.

500 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Black Letter, Ref nr. GB163, unisex, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat plastband, originalspänne, ca 1995, etui.

Utrop: 150 kr

Klockor Swatch

SWATCH Standard Gents, Mariachi, Ref nr. GW115, unisex, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat läderband, originalspänne, ca 1994, etui (skadat).

50 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Ladies, Red Knot, Ref nr. LK130, damur, 25 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat plastband, originalspänne, ca 1992, etui.

Utrop: 150 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop, Shine, Ref nr. PMK114, damur, 32 (40) mm, plast, quartz, plexiglas, skadad urtavla, integrerat textilband, cert, februari 2001, etui.

125 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Halloween Specials, Witch Party, Ref nr. GP900PACK, unisex, 33,9 mm, plast, quartz (går ej), plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 2002, box, ytterkartong, nyckelring.

50 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Extra Thin, Ref nr. GK326PACK, unisex, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 2000, etui.

75 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop Special, Orb, designad av Vivienne Westwood, Ref nr. PWZ104PACK, damur, 39 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat textilband, originalspänne, ca 1993, etui. Limiterad och numrerad (Nr. 30326/49999).

300 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Halloween Specials, Mummia, Ref nr. GM900PACK, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, defekt, integrerat plastband, originalspänne, ca 2001, etui, ytterkartong.

50 kr

Utrop: 150 kr

Klocktillbehör Swatch

KATALOGER, Swatch, 7 st, några med skador.

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

UPPBLÅSBAR FRISBEE, samt nyckelring i form av simfot, Swatch.

Utrop: 75 kr