1381 - 1400 av 1 588
1...697071...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 475 kr

Hänge 18K 0,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti Silver, en bägare samt ljusstake, graverat. 136,8g

Utrop: 600 kr

Hänge S925 5cm 8,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare förgyllt Silver 6cm, små nagg/repor 8,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring med dia 1xca0,03ct 18K Ø18½ 2,4g

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K Defekt, saknas en berlock. 6st berlocker varav en med sten. Brv 21,6g

Utrop: 6 200 kr

Solglasögon Ray-Ban Avator large metal W3277 58 14 3N med fodral något repiga

425 kr

Utrop: 400 kr

Mobil Samsung Galaxy j3 8 GB låst till 3 ingen laddare imei: 35271808694820 ingen laddare kantstött

350 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr Eko j.56 12 strängar i mjukt fodral SNR: 284787 liten lagning på kroppens baksida

Utrop: 700 kr

Ljusstake Klong Shildt 5 st koppar mässing L: 62 cm

550 kr

Utrop: 200 kr

Ring med sten 18K Ø15¾ Brv 1,7g

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge med sten 18K Brv 1,2g

Utrop: 550 kr

Hänge 18K bucklig 0,7g

Utrop: 225 kr

Armbandsur Breitling Chronomat, "Tachymeter" Ref B13050 kronograf, automat, safirglas, guld/stål, med stållänk och viklås Ø40mm, sekundvisaren stannar-behov av service, Snr:138126

14 400 kr

Utrop: 14 400 kr

Halsband 18K med initialer M M, ca 70cm 297,8g

Utrop: 92 000 kr

Ring med sten 14K trasig/defekt Brv 3g

Utrop: 600 kr

Ring Bismarck 18K skev skena Ø18 1,9g

Utrop: 600 kr