1221 - 1240 av 1 588
1...616263...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Ring 18K 2,4g Ø17¾, med diamanter 4xca0,005ct och odlade pärlor 2xca4,4mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K brv, 100,8g, defekt, med stenar, caméer, urverk och pärlor

Utrop: 14 800 kr

Ljusstakar ett par kontrollstämplat silver brv1055g gipsfyllda skadade H19cm

Trancherset S830/egg ej silver brv160,1g norskt

Matbestick nysilver 2 Gafflar 223mm 3 Skedar 223mm Svensk Spetsig

Skrin S830 267,3 graverad

Väska Mulberry Alexa nr5034509 i bruksskick

Ytterkrukor 2st Herend Hungary H14,5cm Ø17cm

Dessertskedar 6st, S830 140,0g 145mm, modell: Svensk spetsig

Bordsbestick 3st, S830 134,6g, graverade

Cigarettetui S830 113,2g, graverat

Desertskedar 12st, S830 295,5g 145mm, repiga, modell: Disa

Kaffeskedar 13st, S830 164,1g 120mm, repiga, modell: Princess, i ask

Ej äkta. Varit på analys i Norrköping. Nu tillbaka på Vasagatan

Ring, defekt 9K 3,4g

Utrop: 450 kr

Halsband, Pansar 18K 38cm 1,3g

Utrop: 500 kr

Hänge 9K något repigt 1,5g

Utrop: 200 kr

Ring med sten 18K, något skev skena samt graverad Ø15½ Brv 5,4g

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Halsband, Bismarck 18K. Nyckick 42cm 15,5g

Utrop: 4 900 kr

Ring 18K, graverad 2,6g

Utrop: 750 kr