1001 - 1020 av 1 588
1...505152...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Klockor Jacques Lemans

Jaques Lemans Herrur Ø43mm 1-1844 kronograf quartz med läderarmband

400 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Jacques Lemans

Jaques Lemans Herrur Ø43mm 1-1844 kronograf quartz med läderarmband i box

425 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Jacques Lemans

Jaques Lemans Herrur Ø44mm 1-1670.1 kronograf quartz med läderarmband i box

450 kr

Utrop: 375 kr

Smycken Herring

Ring 18K 4,9g Ø16¾

Ring 23K 5,1g graverad

Salladsbestick Georg Jensen rostfritt stål 260mm

Vas Domino Stig Lindberg H23cm

Solglasögon RayBan slitna i fodral/ej orginal

350 kr

Utrop: 250 kr

Dosa kontrollstämplat silver 30,7g motiv:Sverigekartan

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 156,1g graverade

Dopsked kontrollstämplat silver 38,4g graverad

Parti bordsbestick S830 brv327,9g graverat

Dessertbestick S830 brv210,9g 2 Knivar 160mm 2 Gafflar 150mm 2 Skedar 155mm modell Gammel dansk

Matskedar 3st kontrollstämplat silver 207,2g 220mm K4/ 1840

Väska Chanel med regnskydd 13641352 bruksskick

6 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Bordsbestick S830 800,7g 4 Knivar 210mm 4 Gafflar 184mm 4Skedar 184mm 4Teskedar 129mm Fransk lilja

Bricka kontrollstämplad 321,4g graverad

Ask kontrollstämplat silver brv881,1g med träinlägg

Manschett-knappar 1 par, 9K 11,0g, med emalj

Matbestick kontrollstämplat silver brv2159,8g 12Knivar/egg rostfritt stål 254mm 12Gafflar 213mm 12Skedar 212mm modell Haga

Utrop: 7 200 kr