Örhängen ett par 18K 4g
Utrop: 1 800 kr
Örhängen ett par 18K 4,8g
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K 1,1g Bismarck Ø19
Utrop: 500 kr
Ring 18K 1,4g med stenar Ø17
Utrop: 600 kr
Ring 18K 2,1g vitguld med diamanter 5xca0,005ct Ø17
Utrop: 900 kr
Örhängen ett par 18K 1,1g
Halsband 18K 4,9g Pansar 49,5cm
Utrop: 1 600 kr
Hänge 18K 2,3g med sten
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 0,5g
Utrop: 225 kr
Fotkedja 18K 2,7g 25cm
Utrop: 850 kr
Ring 14K 1g skadad
Örhängen ett par 14K 1,1g
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K 45,9g skadat graverat
Utrop: 13 800 kr
Ring 18K/platina 950 3,5g Ø19¾
Diesel Herrur Ø57mm DZ-7332 nr111501 quartz med läderarmband
Ring metall Ø18½
Utrop: 50 kr
Ring metall Øca18½
Parti ostämplat silver 92,8g
Utrop: 375 kr
Ring S925 5,5g förgylld med stenar Ø19
Utrop: 75 kr
Örhängen ett par S925 8,5g
Utrop: 200 kr
Tisdag 2 jan 2018