Hänge med stenar S925 2,8g
Utrop: 75 kr
Örhängen, ett par med stenar S925 5,3g
Utrop: 125 kr
Armband 18K 27,7g 19,5cm B: 2cm
Utrop: 8 900 kr
Armband 18K tvåfärgat 3,0g 18cm
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 14K 18,3g skadat
Utrop: 4 200 kr
Örhängen, ett par med bärnsten i form av rosor S925 3,5g
Utrop: 200 kr
Collier, bärnsten med skruvlås i bärnsten, brv: 6,7g 45cm
Utrop: 100 kr
Armband, karneolpärlor, två berlocker i vitmetall, resårband, brv: 17,4g
Slipsnål med säkerhetskedja 18K 5,0g L: 5,1cm repig
Utrop: 1 500 kr
Udda manschettknapp med pärlemor 18K 3,7g skadad
Utrop: 900 kr
Halvalliansring med diamanter 15xca0,01ct 18K vitguld 3,7g Ø18¾ graverad
Utrop: 1 100 kr
Hermes, armring, Clic-Clac, förgylld metal med röda detaljer
Utrop: 2 400 kr
Ring med diamanter 4xca0,02ct 18K 7,9g Ø18½ slitage
Utrop: 2 700 kr
Ring med diamanter 2xca0,04ct 1xca0,05ct 18K tvåfärgad 5,0g Ø16 graverad
Parti guld 18K 1,5g skadat
Utrop: 450 kr
Ring 18K vitguld 8,4g Ø18 slitage
Utrop: 2 600 kr
Halskedja, Ormlänk 18K 11,2g 70,5cm
Utrop: 4 400 kr
Ring 21K tvåfärgad 2,0g skadad
Utrop: 700 kr
Halskedja, Ormlänk 18K 8,0g 50,5cm
Utrop: 3 200 kr
Örhängen, ett par med diamanter 10xca0,03ct 18K vitguld 2,0g
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 2 jan 2018