Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018
KAVAJ, Oscar Jacobson, Edmund Club A Blazer, mörkblå, ylle, strl.46 (mindre hål på ärm/axel)
Breitling Navitimer 1461, Ref nr: M1938022, Snr: 2779936, automatisk, 48mm, kronograf, månfas, tachymeter, tygband, svart stål, skadad glasring, med box och skadad ytterkartong, cert -15
Visa varaKlockor Rolex
Rolex Yacht-Master, Ref nr: 116622, Snr: 84NW8442, automatisk, 40mm, datum, stål med stållänk, med cert -16
Klockor Sjöö Sandström
Sjöö Sandström UTC ORC nr 312, quartz, 40mm, digital, datum, stål med stållänk, viklås
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen, ett par med diamanter 2xca0,15ct 18K vitguld 1,7g
Visa varaSmycken Armband
Tennisarmband med diamanter 57xca0,03ct 18K vitguld 8,4g 17cm
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen, ett par med diamanter 2xca0,18ct 18K vitguld 2,1g
Visa varaGlas Övrigt
Glas Orrefors, 4st, "City" Old Fashion, design: Martti Rytkönen, H:9cm, i orginalkartong
CASOLETTER, 1 par, förgylld brons och marmor, rund fotplatta, tripod med bockhuvuden, höjd 22 cm
Mobiltelefon Apple Iphone 7 32BG, modell: A1778, guld, med laddare (ej orginal), IMEI: 359210077982462, SNR: DNPSJAAPHG7H
Laptop Apple Macbook Air, modell: A1465, 11'', 1,7Ghz, 4GB/64GB, stötskador, med laddare och fodral, lösenord: ö