Avslutad | Pant – Torsdag 28 december 2017
Elgitarr, B.C. Rich Warlock, Bronze series, snr. 42120824, repor stötskador, bortstötta delar på huvudet, i mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone, snr.0804121099, skador på huvudet, spricka i plektrumskyddet, en sträng saknas, klistermärke på baksidan, repor, i mjukt fodral
Violinbas, Höfner, nr.186 967, stötskador, krackelering i lacken, limmad vid halsfästet, i hårt fodral
Elgitarr, Gibson SG, snr.90326438, tillverkad i USA, repor, stötskador, bortskavd färg, mick av, en skruvknapp saknas, i hårt fodral
Akustisk gitarr med mic, Cort, modellnr.SFX1FBLK, snr.121002619, repor, stötskador, i mjukt fodral
Stationär dator, Config D16-0302, snr.160302FVZKJ, med strömkabel, i kartong. Ej med på visning.
Tangentbord, Apple, modellnr.A1243, snr.CC22146002FDQW8AK, repor, med USB-Kabel och mus
Spelkonsoll, XBOX One, modellnr.1540, snr.082646252748, repor, med handkontroll, HDMI-kabel och strömsladd
Laptop, HP Pavilion, modellnr.15-bk000no, snr.8CG6233MC1, 15,6", 6GB RAM, Intel Pentium- processor 2,1GHZ, med laddare, i originalkartong
Fritid Sport
Fiskerulle, Ambidex Super, Shakespeare 2441, 4.2:1, slitage, bucklor, repor, med trådrulle
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Fender, Mustang 1 (V.2), snr.CGPI15014820, med strömsladd, i originalkartong. Ej med på visning.