Parti guld 18K graverad 1,4g
Utrop: 425 kr
Armringar 6st skador finns Ø6,5cm 57,8g
Utrop: 18 800 kr
Ringar 18K graverade tvåfärgade 8,5g
Utrop: 2 600 kr
Halskedja 18K doserad Bismarck 42cm 19,6g
Utrop: 6 300 kr
Armband 18K Bismarck 19cm 15,5g
Utrop: 5 000 kr
Armringar 14K skador finns Ø6,5cm tvåfärgade 14,6g
Utrop: 3 400 kr
Klock kedja18K 26cm 23,0g
Utrop: 7 400 kr
Armringar 21K defekta i formen 68,5g Ø6cm
Utrop: 22 500 kr
Bälte 21K med stenar skador finns ca 90cm 162,8g
Utrop: 54 000 kr
Armring 21K skador finns, gångjärnet skadad caØ6cm 46,8g
Utrop: 15 200 kr
Armband 18K Venezia 17cm 2,7g
Utrop: 1 100 kr
Klackring 18K med svart sten graverad och skador finns 4,1g
Ring 18K med diamanter totalt 0,35ct Ø16¼ 3,0g
Utrop: 1 500 kr
Damur Magnific 18K oädel länk Refnr 3268 skador och repor finns manuell
Utrop: 500 kr
Damur Tissot 18K seamaster quartz datum läderband repor finns graverad
Herrur Tissot 18K quartz läderband boettnr G668330 graverad
Utrop: 2 400 kr
Bestik silver 830 21st blandade skedar skador och gravyr finns 285,5g
Utrop: 1 200 kr
Parti silver 830 skador finns 130,0g
Örhängen clips silver 925 skador finns 5,5g
Utrop: 50 kr
Armband silver 925 19cm 12,0g
Utrop: 75 kr
Tisdag 19 dec 2017