Brosch 18K tvåfärgad med diamanter 9xca0,02ct 8,7g
Utrop: 4 400 kr
Ring 10K med sten skador finns Ø16¾ 2,2g
Utrop: 300 kr
Damur 18K Hellas skador finns oädel krona brv 6,5g
Utrop: 800 kr
Ring 18K tvåfärgad Ø19½ 4,6g
Utrop: 2 100 kr
Halscollier 18K Bismarck 46cm 7,0g
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 4,3g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 3,6g
Utrop: 1 100 kr
Örhängen 18K ett par. 1,0g
Utrop: 450 kr
Örhängen 18K ett par. Skador finns. 0,8g
Utrop: 250 kr
Ring 18K med stor gul sten. Ø18¼. 12,6g
Utrop: 2 800 kr
Ring 18K med stor blå sten. Skador finns. 3,1g
Utrop: 850 kr
Parti guld 23K. Skador och gravyr finns. 8,8g
Utrop: 3 200 kr
Ring 18K med diamanter 8x ca0,08ct och röd sten. Ø16. Skador finns. 2,8g
Utrop: 2 700 kr
Armband Bismarck 18K med 16 berlocker. 15,5cm. Skador finns. 17,6g
Utrop: 5 300 kr
Halscollier 18K trefärgad. 45,5cm 7,2g
Ring 18K tvåfärgad. Repor och gravyr finns. 8,9g
Ring 18K tvåfärgad med diamant 1x ca 0,33ct. Ø18½. 9,5g
Utrop: 6 000 kr
Halskedja doserad Pansar 18K. Skador finns. 9,2g
Ring 18K tvåfärgad med diamanter 7x ca 0,01ct. Ø18. Skador finns. 5,9g
Utrop: 2 000 kr
Halscollier 18K tvåfärgat. 48,5cm. 28,3g
Utrop: 9 000 kr
Tisdag 19 dec 2017