Halsband 18K 1,7g skadat
Utrop: 500 kr
Armband kontrollstämplat silver 17,9g 18,5cm
Utrop: 250 kr
Armband kontrollstämplat silver 13,4g med stenar 18cm
Utrop: 150 kr
Halsband kontrollstämplat silver 14,5g med stenar 42cm
Örhängen 5st S830 7,8g skruvlås
Utrop: 50 kr
Ringar 2st 18K 15,1g vitguld graverade
Utrop: 4 500 kr
Örhängen ett par 18K 0,8g
Utrop: 375 kr
Ringar 2st 18K 17,8g vitguld graverade
Utrop: 5 300 kr
Ring metall graverad med stenar
Diesel Herrur Ø46mm DZ-1801 nr251701 quartz med läderarmband
Armband 18K 5,3g med pärlor Ø4,4-4,5mm 19,5cm
Utrop: 1 700 kr
Armband 18K 12,2g Bismarck med en berlock 18,5cm
Utrop: 3 900 kr
Hänge 18K 2,7g med sten och pärlor Ø3,8-5,3mm
Utrop: 900 kr
Hänge 18K 3,7g med sten
Utrop: 1 400 kr
Hänge 18K 0,5g
Utrop: 225 kr
Hänge förgylld metall
Ring 18K 4,6g med sten graverad
Utrop: 1 200 kr
Ringar 2st 18,1g graverade en med diamanter 8xca0,01ct
Utrop: 5 400 kr
Halsband 18K 3g vitguld Venezia 39cm
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K 2,6g med diamanter 15xca0,005ct Ø18¾
Tisdag 19 dec 2017