Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017
Orientalisk matta, handknuten, persisk, 3x2m, Nr. 1642, fläckar kan förekomma. Ej med på visning.
Orientalisk matta, handknuten, persisk, 3x2m, fläckar kan förekomma. Ej med på visning.
Konstglas, Kosta Boda, Läppstift mini, ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius, höjd: 13cm, repor och bortskavd färg
Konstglas, Kosta Boda, Nagellack mini, ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius, höjd: 12,5cm
Konstglas, Kosta Boda, Läppstift, ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius, höjd: 20cm, bortskavd guldfärg
Konstglas, Kosta Boda, Stiletto, ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, ytskador
Konstglas, Kosta Boda, Nagellack, ur serien Make Up, design Åsa Jungnelius, höjd: 20,5cm, bortskavd färg på toppen