561 - 580 av 1 908
1...282930...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017

Klubbad för

Parti Guld 18K brv 15,0g med stenar, defekt

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Örhängen 21K 1,1g med röda stenar

425 kr

Utrop: 300 kr

Ring 21K 1,1g, med emalj, skev

Utrop: 300 kr

Örhängen 1 par 18K brv 0,7g med stenar, defekt

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring 14K brv 6,3g med diamanter totalt 17x0,02-0,12ct, trasig med slitna stämplar

4 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband med stenar 18K brv 13,3g 17,5cm, signerad: Elon Arenhill

4 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband 18K 5,8g, defekt

Utrop: 1 700 kr

Parti Guls 14K brv 10,0g med stenar, ostämplad, defekt

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 18K 5,1g 46cm

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K brv 8,4g med pärlor och stenar, defekt

Utrop: 2 400 kr

Parti Guld 10K brv 8,0g, med stenar, defekt

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 14K brv 28,4g, med pärla och urverk, defekt

Utrop: 2 400 kr

Armband X-länk med stav 18K 18,6g 18,5cm, bredd: 14mm, aning skev

Utrop: 5 600 kr

Armband X-länk med stav 18K 25,7g 19cm, bredd: 10mm

Utrop: 8 200 kr

Klackring 18K 3,6g med sten, defekt

Utrop: 1 100 kr

Klackring 21K 5,6g, defekt

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K brv 3,0g med stenar, defekt

Utrop: 850 kr

Kors 18K 0,9g

Utrop: 275 kr

Pärlcollier med silverlås S925 brv 22,8g 42cm ca Ø6mm, odlade sötvattenspärlor, slitage, trasigt lås

200 kr

Utrop: 250 kr

Collier 18K 34,3g 42cm, signerad: Wiwen Nilsson, 1958 Lund

25 000 kr

Utrop: 15 400 kr