501 - 520 av 1 511
1...252627...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 december 2017

Klubbad för

Gräddkanna, S830 55g

200 kr

Utrop: 250 kr

Bägare, S830, förgylld insida H:75mm 42,6g

150 kr

Utrop: 150 kr

Pokal, S830 H:185mm 297,8g

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver, graverat S830 777,4g

Utrop: 3 000 kr

Parti silver, S830, graverat 898g

Utrop: 3 500 kr

Bälte, S925 en låshake har lossnat 354,4g

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Pokal, S925, graverad 73,5g

Utrop: 350 kr

Servettring, S830 46,7g

425 kr

Utrop: 150 kr

Moccaskedar, 6sr S830 37,6g

175 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar, Kungasilver, model Victoria 6st S830 63,3g

225 kr

Utrop: 250 kr

Sked, graverad S830 29g

Utrop: 125 kr

Hänge, 9K 1,8g

Utrop: 250 kr

Parti guld, 18K 4,9g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 14K 2,2g

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Armstrong model 104, Elkhart ind, i Hårt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Punschkoppar, 9st med förgylld insida Ø65mm 277,4g

Utrop: 1 100 kr

Silver, Skål med fat, skador S830 587,4g

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Digitalt Kamerahus, Canon 700D snr. 083031005396, med objektiv Canon 18-55mm samt laddare och extra batteri

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv, Canon 40mm snr. 9001001854

650 kr

Utrop: 375 kr

Blixt, Canon Speedlite 430EX II, snr. L61788 med fodral

650 kr

Utrop: 600 kr