Avslutad | Pant – Tisdag 5 december 2017
Datormus Contour RollerMouse Red Plus, modell: RM-Red Plus, i orginalkartong, Snr: 59053539
Mobiltelefon Apple Iphone 6S 16GB, modell: A1586, med laddare (adapter ej orginal), spricka i glas, IMEI: 359298064902346
Spelkonsol XBox One 500GB, modell: 1540, snr: 021303553248, med strömkabel, en handkontroll, HDMI kabel och två spel - Halo 5 och Gears of War 4
Porslinsservis Royal Tudor 23 delar, 1 mjölkkanna, 6 assietter, 6 djupatallrikar, 6 mattallrikar, 1 såssnipa, 1 liten upplägningsfat, 1 upplägningskål, 1 stor upplägningsfat, krakelering på några delar samt missfärgning i emaljen
Tavla, Olja på pannå, Narcissus Poeticus, Signerad och daterad Anna Norstedt 84, 24 x 18,5 cm, i förgylld ram (38 x 33 cm)