221 - 240 av 1 511
1...111213...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 december 2017

Klubbad för

Solglasögon Efva Attling, Nr:5705/101 Butterfly Heaven Black, i fodral

Utrop: 1 500 kr

Solglasögon Ray Ban, Nr: RB3447 Roundmetall 112/72, i fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Handväska by Malene Birger, med innerväska och läderdetaljer, 22cmx10cmx20cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Sminkväska by Malene Birger, med läder detaljer, 20cmx7cmx12cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Plånbok Guess, i konstläder, 20cmx10cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Väska Guess, i skinn, 31cmx13,5cmx35cm

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Väska Guess, i skinn, 31,5cmx13cmx39cm

750 kr

Utrop: 850 kr

Mobilskal by Malene Birger, till Iphone 6

100 kr

Utrop: 125 kr

Plånbok by Malene Birger, 11cmx8cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Sminkväska och necessär Victoria's Secret, i plast

150 kr

Utrop: 200 kr

Datormus Contour RollerMouse Red Plus, modell: RM-Red Plus, i orginalkartong, Snr: 59053539

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 6S 16GB, modell: A1586, med laddare (adapter ej orginal), spricka i glas, IMEI: 359298064902346

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Spelkonsol XBox One 500GB, modell: 1540, snr: 021303553248, med strömkabel, en handkontroll, HDMI kabel och två spel - Halo 5 och Gears of War 4

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Snapsglas, 3st handmålade från Barva socken av Tommy Persson

250 kr

Utrop: 175 kr

Skål, Paradis Verkstan Öland, Ø23cm H:9cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Porslinsservis Royal Tudor 23 delar, 1 mjölkkanna, 6 assietter, 6 djupatallrikar, 6 mattallrikar, 1 såssnipa, 1 liten upplägningsfat, 1 upplägningskål, 1 stor upplägningsfat, krakelering på några delar samt missfärgning i emaljen

75 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Olja på pannå, Narcissus Poeticus, Signerad och daterad Anna Norstedt 84, 24 x 18,5 cm, i förgylld ram (38 x 33 cm)

Utrop: 19 200 kr

Örhängen, ett par med skurna karneoler, W.A. Bolis, 18K bruttovikt: 7,3g L: 5cm

Utrop: 6 600 kr

Vinglas, 12st i olika höjd, nysilver

300 kr

Utrop: 125 kr

Bordsknivar, 15st, modell: Olga från olika uppsättningar, Silver 1071,5g 209mm

Utrop: 4 200 kr