Halskedja doserad Bismarck 18K. 42cm. 10,1g
Utrop: 3 200 kr
Ring 18K med diamanter 19x ca 0,01ct. Ø17¼. 3,8g
Utrop: 2 200 kr
Armband 18K. Skador finns. 19cm. 3,6g
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K med stenar. 2,9g
Utrop: 1 200 kr
Örhängen 18K ett par med stenar. 2,8g
Manschettknappar 14K, 1 par. Graverade. 9,4g
Parti guld 18K. Repor & gravyr finns. 6,8g
Utrop: 2 100 kr
Örhängen 18K ett par. 4,5g
Hänge 18K. Skador finns. 4,7g
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K. Skador finns. Ø17¼. 8,0g
Utrop: 2 400 kr
Örhängen 21K ett par. Skador finns. 4,0g
Utrop: 1 400 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K. Skador finns. 42,5cm. 15,1g
Utrop: 4 500 kr
Halscollier 18K med pärlor. 44cm. 8,1g
Örhänge 1st 18K vitguld, med diamant 1x ca0,08ct. 0,4g
Utrop: 350 kr
Ring 18K tvåfärgad med diamant 1x ca0,34ct. Ø16½. 6,4g
Utrop: 4 700 kr
Örhängen 18K vitguld, 1 par med diamanter 2x ca 0,10ct. 2,2g
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K med diamanter 4x ca0,01ct, 14x ca0,005ct. Graverad. Ø19½. 4,3g
Ring 18K. Graverad. Ø19. 9,1g
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K med röda och vita stenar. Skador finns. Ø19. 5,3g
Utrop: 1 600 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K. Skador finns. 43,5cm. 16,5g
Utrop: 5 000 kr
Tisdag 21 nov 2017