Avslutad | Pant – Tisdag 21 november 2017
Klubbad för
Klockor Citizen
Citizen, armbandsur, stål, quartz, dag, datum, går ej, stållänk 19cm, snr: 560340, skador
Rolex, Date, armbandsur, Ø24mm, stål, automat, naggat plexiglas, jubileelänk, refnr: 6916, snr: 3587486