Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2017
Klubbad för
Klockor Raymond Weil
Herrur Raymond Weil Automatic, datum, små repor, ref nr 2837-STC-05659, ser nr V210370 med svart läderarmband något slitet, manualer, certifikat -12, box och ask
Klockor Thomas Sabo
Thomas Sabo klocka, stål, datm, quartz, chronograph (återställer sig inte helt), läderarmband
Tissot PRS200 herrur Ø42mm stål, quartz, chronograph, datum, bruksslitage på länken, T067417A 15JA0509126, kort länk