781 - 800 av 1 225
1...394041...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2017

Klubbad för

Akustisk gitarr Giannini, modell: AWN 21, rester efter klistermärke, stötskador, i smutsigt mjukt fodral

650 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Hagström, modell: BJ-12E, snr: 96543, sprickor på kropp och huvud, lackskador, i skadat hårt fodral

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr: 714030, lackskador, klistermärken och bläckstreck på kroppen, med svajarm, i skadat hårt fodral

7 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr Fender, modell: CD-60SB, snr:CS07043283, i kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Elbas Hohner, modell: B2A Professional, snr: 8861358, repor och stötskador, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Jupiter, modell:JCL-631-II, snr:L81072, i väska

Utrop: 1 800 kr

Laptop Lenovo, modell: G50-70, snr: YB02220545, repig, med laddare och installationsguide

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Laptop, Apple, modell: MacBook Pro A1278, snr:C17FVP4WDH2G, repig, spruken, upphöjd och knappt fungerande styrplatta, kod: 0000, med laddare

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Laptop Hewlett Packard, modell: EliteBook 840, 4GB RAM, 2,3GHz, Intel Core i5, snr:CNU4309B1M, med laddare

1 400 kr

Utrop: 500 kr

Laptop Lenovo, ProBook 640 G1, 8GB-RAM, Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU 2,6GHz, snr: F1Q66EA#AK8, med laddare

Utrop: 3 600 kr

Läsplatta i.onik, modell: Global Tab L1001, 10,1", 8GB, 4LTE, 1GB RAM, snr:E0100140T0003966, i originalkartong

350 kr

Utrop: 300 kr

iPhone 6, Apple, modell: A1586, IMEI: 359287062653225, med trasig laddare ej original, och mjukt skal

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

iPhone 5c, Apple, modell: A1507, IMEI:358545051286880, går ej att ladda, med laddare och plånboksfodral

425 kr

Utrop: 50 kr

iPhone 6s Plus, Apple, modell: A1687, IMEI: 35 860707 237527 2, repig baksida, med fodral och laddare (devis Huawei)

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Tekanna, Bodum, rostfritt stål, repig, design: C.Jørgensen

425 kr

Utrop: 300 kr

Koppar 2st, Rörstrand, design: Marianne Westman, modell: Mon Amie, 34cl

300 kr

Utrop: 100 kr

275 kr

Utrop: 100 kr

Ytterkruka, Gustavsberg, modell: Empire 2, höjd:14cm

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Ytterkruka, Gustavsberg, modell: Empire 2, höjd:12cm

100 kr

Utrop: 50 kr