541 - 560 av 1 225
1...272829...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2017

Klubbad för

Halscollier 23K 15,2g 42cm

Utrop: 5 400 kr

Halsband 18K 33,7g vitguld med stenar lagat 42cm

Utrop: 9 900 kr

Armringar 2st 18K 26,2g skeva

Utrop: 7 700 kr

Hänge 18K 60,4g med stenar

Utrop: 17 400 kr

Hänge 18K 1,5g Elefant

Utrop: 700 kr

Halsband 18K 28,8g Pansar 60cm

Utrop: 9 000 kr

Armband 18K 42,2g Kejsarlänk 22,5cm

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr

Halsband 18K 28,1g med integrerat hänge med stenar 61cm

Utrop: 8 200 kr

Pastell/Krita, Ebbe Höglund (1914-1993) Parismotiv daterad 1959, 24x41cm inglasad, sprucket i rygg, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

200 kr

Utrop: 350 kr

Pastell/krita, Ebbe Höglund (1914-1993) Parismotiv daterad 1962, 40x26cm inramad med glas, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 350 kr

Grafiskt tryck, Engberg, Stockholmsmotiv Nordiska museet, 31x38cm inramad med glas, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 200 kr

Grafiskt tryck, Danielsson, daterad -60, Stigbergstorget, 22x29cm inramad med glas, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

50 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt tryck, okänd konstnär signerad, nr 14/40 med dedikation -31, 11x14cm inramad med glas, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 50 kr

Grafiskt blad, signerad Nito (Nito Vega 1961-) Provtryck, 23x40cm inramad med glas, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 1 000 kr

Figurin, Bing & Gröndahl i porslin/stoppade delar med tygkläder, höjd 38cm inkl träsockel, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

325 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Bordsur

Bordsur, Swarovski, quartz går ej, urets del sitter snett i kristallen, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

75 kr

Utrop: 100 kr

Grafiskt blad, Victor Vasarely (1906-1997), numrerat 63/275, ca. 70x70cm, i ram med glas

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Målning, olja på duk, Monica Smetana (1932- ), flicka med katt, ca.58-48cm, i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Målning, blandteknik, Bert Forkström, signerad och daterad -95, 48x70cm, i ram, något lös i inramningen

Utrop: 375 kr

Laptop, Apple, MacBook Pro, modellnr.A1286, snr.W80416HSAGW, mitten 2010, 8GB RAM, Intel Core i7-processor 2,66GHz, 15", stötskador, repig skärm, lösenord för inställningar saknas, trög musplatta, dålig batterikapacitet, med sliten laddare

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr