Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2017
Armbandsur Longines Hydro Conquest automatisk Ø 41 mm med band + stållänk ref.nr. L3.642..4 ser.nr. 37354064 med box
Herrur Breitling Chrono Avenger Titan Ø 44 mm automatisk med Professionallänk 18 cm, safirglas, datum ref.nr. E13360 ser.nr. 804131 med box, något repig
Armbandsur Longines Hydro Conquest automatisk Ø 41 mm automatisk med stållänk 18,5 cm safirglas, datum , 30 Bar, ref.nr. L3.642.4 ser.nr. 4297011
Kamera Nikon D90 ser.nr. 6176260 med objektiv Nikon 18-135 mm 1:3,5-5,6 ed+ batterigrepp Nikon MB-D80 ser.nr. 2255748, + 4 batterier, fjärrkontroll, Nikon laddare modell MH-18a, 1 Blixt Nikon SB-600 ser.nr. 2779986, allt i väska
Objektiv, 1 Nikon 50 mm 1:1,8 G ser.nr. 2874747 med fodral, 1 Nikon 35 mm 1:1,8 G ser.nr. 3068183 med fodral, 1 Nikon 40 mm 1:2,8 ser.nr. 2130833 med fodral
Objektiv, 1 Tamron SP 150-600 mm F/5-6,3 ser.nr. 068695, 1 Tamron 70-300 mm 1:4-5,6 Tele-Macro i fodral ser.nr. 574363
Dator Acer Aspire modell VN7 ser.nr. 60103290866 Black Edition Windows 10 med laddare
Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 edge 32 GB, spricka i glaset, ej orginal laddare imei nr. 359457/07/9 manual allt i kartong
Herrur Lecharl Royal 38 mm Rose quartz med läderarmband, 3 ATM, datum, safirglas i box
Herrur Lecharl Royal 38 mm stål quartz med läderarmband, 3 ATM, datum, safirglas i box
Marmor, Skrivställ med 2 Bläckhorn, Brevkniv, Sigillstämpel nagg, Stämpeldyna, 1 par Ljusstakar nagg
Väska Coach Rivet Det Edie 31 Shoulder, Vit, Ref.nr. B1780-59468 med Dustybag med kvitto
Symaskin Husqvarna Viking Sapphire 960Q snr77432853 med pedal och sladd . Ej med på visning.
Fritid Övrigt
Väska Prada 2VH797 Tessuto Saffiano svart nylon bruksskick/fläckar med kvitto i dustbag i kartong
Digitalkamera Canon EOS 5D Mark II snr013000256 med objektiv 24-105mm 1:4L snr1209613 1 Objektiv 50mm 1:1.8 snr1040809 Blixt Canon 430EXII snrE43227 med laddare i skadad väska