301 - 320 av 1 274
1...151617...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 oktober 2017

Klubbad för

Halssmycke Snö of Sweden, vit metall, ca 49cm

Utrop: 75 kr

Armbandsur Seiko Kinetic, stål, auto-quartz, datum, ca Ø35mm, safirglas, modell: SM42A, snr: 636545, stållänk ca 20cm, bruksslitage

325 kr

Utrop: 250 kr

Armbandsur William Gregor quartz, titan, dag/datum, modellnr: W6828, Ø40mm, 20cm, repig

75 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur William Gregor quartz, titan, datum, modellnr: W6892, Ø39mm, töjbar länk, repig

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Armbandsur, Longines, 18K i boett, brv 32,5g, quartz, snr: L682100662, datum, Ø33mm, svart läderarmband, ca 22cm, graverad boett, med cert-13, kudde, ask (skadad) samt ytterkartong

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Michael Kors

Armbandsur Michael Kors, modell: MK-5725, snr: 251309, quartz, stål, datum, Ø41mm, stållänk med viklås, ca 19cm, med 1 extra länkbit, manual, kudde samt box, repig, bruksslitage

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 14K 1,5g, slitet

Utrop: 350 kr

Parti Silver S800-925 brv 282,9g med stenar, defekt

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja vitguld defekt 18K 1,9g

Utrop: 550 kr

Hänge i vitguld hjärta med stenar 18K 5,8g 3,2cm stämplad GL

Utrop: 2 200 kr

Ring med sten 14K 2,7g Ø17

Utrop: 600 kr

Hänge med stenar (en saknas) och myntföremål 21K 8,1g

Utrop: 2 600 kr

Armband tvåfärgad 18K 13g L: 20,5cm B:0,7cm stämplad GL

Utrop: 5 000 kr

Ring med diamant 1xca0,22ct 14K 6,8g Ø17¼ stämplad BH, små repor

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring med vitguldsinfattning och diamant 1xca0,33ct 14K 10,5g Ø18,5cm stämplad KJa, små repor

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Ring med vitguldsinfattning och diamant 1xca0,35ct 14K 10,5g Ø18,5cm stämplad KJa, små repor

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,11ct 14K 2,6g Ø16 stämplar

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband Ankarlänk 14K 51,7g L:22cm B:0,7cm stämplad BNH, med kistlås

Utrop: 11 800 kr

Ring Lejonhuvud med röda stenar 18K 13,4g Ø16 stämplad AK

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr