Avslutad | Pant – Tisdag 24 oktober 2017
Armbandsur Seiko Kinetic, stål, auto-quartz, datum, ca Ø35mm, safirglas, modell: SM42A, snr: 636545, stållänk ca 20cm, bruksslitage
Armbandsur William Gregor quartz, titan, dag/datum, modellnr: W6828, Ø40mm, 20cm, repig
Armbandsur William Gregor quartz, titan, datum, modellnr: W6892, Ø39mm, töjbar länk, repig
Armbandsur, Longines, 18K i boett, brv 32,5g, quartz, snr: L682100662, datum, Ø33mm, svart läderarmband, ca 22cm, graverad boett, med cert-13, kudde, ask (skadad) samt ytterkartong
Klockor Michael Kors
Armbandsur Michael Kors, modell: MK-5725, snr: 251309, quartz, stål, datum, Ø41mm, stållänk med viklås, ca 19cm, med 1 extra länkbit, manual, kudde samt box, repig, bruksslitage
Ring med vitguldsinfattning och diamant 1xca0,33ct 14K 10,5g Ø18,5cm stämplad KJa, små repor
Ring med vitguldsinfattning och diamant 1xca0,35ct 14K 10,5g Ø18,5cm stämplad KJa, små repor