Armband Kejsarlänk S925 24,5cm 42,7g
Utrop: 500 kr
Armband defekt 18K 13,7g
Utrop: 4 000 kr
Halskedja Venezia 18K 50cm 5,5g
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 2,2g
Utrop: 1 000 kr
Örhängen ett par Creoler tvåfärgade vridna 18K 3,7g
Utrop: 1 600 kr
Örhängen ett par Creoler 14K 1,3g, små skadade
Utrop: 425 kr
Armband X-länk med stav 18K 18,5cm 20,2g
Utrop: 6 300 kr
Hänge med röda stenar 18K 3,1g
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K Ø19¼ 4,9g, graverad
Utrop: 1 500 kr
Ring 20K Ø16¼ 4,4g, graverad
Utrop: 1 400 kr
Ring med sten 18K Ø16½ 7,5g, skador på skenan
Utrop: 2 100 kr
Ring mönstrad 18K Ø20½ 3,2g, graverad
Ring med gröna stenar och diamanter 2xca0,03ct 18K 15½ 7,7g
Utrop: 3 400 kr
Kragknappar ett par 18K 1,8g
Utrop: 550 kr
Manschettknappar ett par med sten 18K brv 8,1g signerade Stigbert
Halskedja Pansar 14K 51,5cm 12,5g
Utrop: 2 900 kr
Parti silver S925 45,7g, defekt, en låsdel ej silver
Utrop: 225 kr
Slipsklämma signerad Georg Jensen S925 5,8cm 12,0g
Utrop: 300 kr
Parti silver S925 brv 26,6g, defekt, innehåller emalj
Utrop: 125 kr
Manschettknappar ett par S925 15,5g
Utrop: 75 kr
Tisdag 17 okt 2017