Armring mönstrad 18K Ø6-6,5cm 5,8g, defekt
Utrop: 1 700 kr
Halskedja X-länk med stav doserad 18K 51,2g defekt
Utrop: 14 800 kr
Ring med stenar 14K Ø17½ brv 6,1g, defekt, tvåfärgad
Utrop: 1 400 kr
Ring mönstrad 14K Ø16½ 12,2g
Utrop: 2 800 kr
Parti guld 18K 33,3g, defekt
Utrop: 9 800 kr
Hänge Medaljong med mönster 18K 10,2g
Utrop: 4 600 kr
Hänge Medaljong med mönster 18K 10,4g
Hänge, gammaldags fotboll 18K 0,9g
Utrop: 425 kr
Ring vitguld med blå sten och 10 små diamanter 18K Ø17 4,4g, skador på diamanter
Utrop: 2 000 kr
Ring vitguld med diamanter 5xca 0,05ct 18K Ø17¼ 4,1g, gul ton
Utrop: 1 800 kr
Örhängen ett par tvåfärgade 14K 4,6g Ø2,5cm
Utrop: 1 100 kr
Ring vitguld med stenar 18K Ø17 brv 9,6g, skev
Utrop: 2 700 kr
Hänge Medaljong med mönster 18K 6,0g, saknar insats för att fästa foto
Ring mönstrad 18K Ø21¼ 2,5g, små repor
Utrop: 750 kr
Armband Pansar 18K 23,2cm 16,8g, slitet
Utrop: 5 000 kr
Halskedja Pansar 18K 56,5cm 10,3g
Utrop: 3 300 kr
Ring tvåfärgad 18K Ø18½ 4,7g, graverad
Utrop: 1 500 kr
Hänge Hjärta 18K 1,6g
Collier 18K 52,5cm 76,4g, defekt
Klackringar 2st varav en med sten, gravyr, repiga
Utrop: 3 800 kr
Tisdag 17 okt 2017