Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2017
Omega, Seamaster Chronometer, refnr.25013100, snr.80274189, armbandsur, 36mm, stål, automatisk, safirglas, datum, repig glasring, stållänk, viklås, med extra länkbitar, i box och ytterkartong, cert
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk gitarr Jasmine by Takamine, med mic, modell: TS70SC, repig kropp, snr: 8003349, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Aria, modell: AW-20N, snr: 20024 6A138, repig med stöt-och lackskador, i hårt fodral
Gitarrförstärkare Peavey, modell: Bandit 112, snr: 30777410, handtag saknas, med strömkabel . Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Virveltrumma, Ludwig, Remo Wheatherking, snr:1578081, bruksskick, med tejpbitar på ovan-och undersidan. Ej med på visning.
Ytterkruka, Gustavsberg, deisgn: Prins Eugen, modell: Waldemarsudde, höjd. 13cm, Ø25cm
Ytterkruka, Gustavsberg, design: Prins Eugen, modell: Waldemarsudde, höjd: 16cm, Ø15,5cm
Ytterkruka, Gustavsberg, design: Prins Eugen, modell: Waldemarsudde, höjd: 13cm, Ø13cm
Laptop Hewlett Packard, Pavilion dm1, snr: CNF94537R5, med datamus och laddare, i tygfodral
Digitalkamera Panasonic, Lumix DMC-TZ100, snr:WQ6KB005641, utan minneskort, med batteri, laddare och manual, i originalkartong