381 - 400 av 1 172
1...192021...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2017

Klubbad för

Armband 18K 3g Venezia med platta

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 6,1g skadat

Utrop: 1 800 kr

Halsband 14K 2,8g 50cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 2g graverat

350 kr

Utrop: 425 kr

Silverbricka S813 970,0g, längd:44cm, bredd:29cm, repor, bucklor

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Figurin, Kosta Boda, Båt, design Bertil Vallien, nr.99312, längd: 10,2cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Figuriner 3st. Kosta Boda, Bertil Vallien, naggade

175 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge 18K 0,5g

Utrop: 150 kr

Moccaskedar 24st. S830 274,7g 108mm, Rosenholm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 24st. S830 329,4g 120mm, Rosenholm

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Dessertskedat 18st. S830 465,7g 150mm, Rosenholm

4 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Bordsskedar 15st.S830 571,9g 182mm, Rosenholm

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Matskedar 4st. S830 223,2g 197mm, Rosenholm

900 kr

Utrop: 850 kr

Dessertgafflar 12st. S830 277,1g 149mm, Rosenholm

2 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsgafflar 18st. S830 647,6g 176mm, Rosenholm

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Dessertknivar 12st. S830 567,0g 166mm, Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

2 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsknivar 12st. S830 763,1g 200mm, Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Smörknivar 4st. S830 176,3g 163mm, Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

550 kr

Utrop: 375 kr

Såsslev S830 52,6g 175mm, Rosenholm

550 kr

Utrop: 225 kr

Serveringssked S830 64,9g 210mm, Rosenholm

650 kr

Utrop: 250 kr