Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 oktober 2017
VÄSKA, GUCCI, Hysteria bag, plommonfärgat läder, detaljer i gulmetall 37x28x3cm, axelrem, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS Rivale, ljusgrått läder, vitmetall, stl S, längd 17cm, smyckespåse, originalask,
ARMBAND, HERMÈS, Micro Kelly, ljusrosa läder, vitmetall, stl S, längd 17cm, smyckespåse, originalask,
VÄSKA, MULBERRY, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 36x30x12cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, BALENCIAGA, City Bag, brunt krakelerat läder, detaljer i vitmetll, spegel, 45x27x19cm, naturligt slitage och samt bruksslitage,
Kläder Stövlar
STÖVLAR, GUCCI, svart skinn, monogram detalj i vitmetall, stl 9½, ca 39½, klack 7cm, dragkedja.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, GUCCI, svart skinn, stl 40½, klack 8cm (har en liten skada på lädret), skopåse.