281 - 299 av 299
1...131415 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 26 oktober 2017

Klubbad för

SEIKO, herrur, 39 x 34 (40,5) mm, Cal 7005, Serie nr. 350242, Boett nr. 7005-7080, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, defekt, läderband, ca 1973.

375 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Facit

FACIT, herrur, 33 mm, Cal ETA 2783, Boett nr. 531, doublé, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1970.

50 kr

Utrop: 200 kr

TRAVITA, herrur, 33,5 mm, Cal AS/ST 1802/03, Boett nr. 8100, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1960.

200 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Duamatic, Champion, Cal Felsa 690, Boett nr. 187043, herrur, 34 mm, stål, automatisk, plexiglas, skadad urtavla, ca 1955.

500 kr

Utrop: 300 kr

OMEGA, fickur, 50,5 mm, Serie nr. 5347924, Boett nr. 6016952, vitmetall, ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1918.

550 kr

Utrop: 400 kr

OMEGA, fickur, 49,5 mm, Boett nr. 3878075, silver (800), ankargång, skadad urtavla, gravyr, bucklor, ca 1906.

1 100 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Invar

INVAR, fickur, 50,5 mm, Verk nr. 289355, Boett nr. 255718, silver (800), ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1915.

300 kr

Utrop: 250 kr

OMEGA, "G.Sehlberg, Gefle", fickur, 52 mm, Boett nr. 1852689, silver (800), ankargång, ej signerad urtavla, skadad urtavla, skadad ögla, bucklor, ca 1900.

750 kr

Utrop: 400 kr

KOMBISPORT, stoppur, 53,5 mm, plast, mekanisk, 60 sek / 30 min, skadad urtavla, ca 1970.

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Omega

ORIGINALSPÄNNE, till Omega, doublé, bredd 14 mm.

225 kr

Utrop: 175 kr

Klockor Casio

CASIO, herrur, 29,5 x 33,5 (38,5) mm, analog/digital, Boett nr. AQ-230, vitmetall, quartz, mineralglas, alarm, skadad urtavla, originallänk, ca 1985.

75 kr

Utrop: 200 kr

LONGINES, fickur, 50,5 mm, Cal 19.75N, Serie nr. 4295328, Boett nr. 4295328, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, ca 1925, kedja i gulmetall.

1 200 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, 48 mm, Cal 38.5L.T1, Serie nr. 8541148, Boett nr. 9317440, stål (Staybrite), ankargång, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1932.

400 kr

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Longines

BOX, till Longines armbandsur, turkos. 83 x 125 x 45 mm, ca 1960.

175 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Michael Kors

MICHAEL KORS, Runway, Ref nr. MK-5128, Boett nr. 251108, krongraf, damur, 38 mm, doublé, quartz, mineralglas (skadat), datum, skadad urtavla, originallänk (skadad), viklås, ca 2010, box.

175 kr

Utrop: 400 kr

Klockor DKNY

DKNY, damur, 26 mm, Ref nr. 4871, Boett nr. 111004, doublé, quartz, mineralglas, integrerad originallänk, längd 172 mm, ca 2010.

325 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Michael Kors

MICHAEL KORS, Lexington, Ref nr. MK-5556, Boett nr. 251303, kronograf, damur, 38 mm, doublé, quartz, mineralglas, datum, originallänk, viklås, ca 2012.

325 kr

Utrop: 600 kr

Klocktillbehör Cartier

LÄNK, till Cartier damur, stål, skadad, viklås.

300 kr

Utrop: 350 kr

Klocktillbehör Tag Heuer

VIKLÅS, till Tag Heuer Carrera, stål, 22 mm, Ref nr. FC5036/F-L6, läderband.

Utrop: 1 900 kr