Örhängen ett par med pärlor 18K 3,1g
Utrop: 1 200 kr
Örhängen ett par med pärlor 23K och 18K 7,3g. Gravyr finns
Utrop: 2 300 kr
Halskedja 22K 30,3g 60cm. Skador finns
Utrop: 9 600 kr
Örhängen ett par 18K 2,2g. Skador finns
Utrop: 600 kr
Ring 18K 7,8g, ovansidan oädel, skador finns
Utrop: 1 100 kr
Ring med stenar18/23K 2,9g. Skador finns, sten saknas
Utrop: 900 kr
Armband 14K 4,4g trasigt
Parti guld 18K 40,4g Skador finns
Utrop: 11 200 kr
Brosch med stenar 18K 3,1g
Armband Cordell 18K 7,4g 19,5cm
Utrop: 2 200 kr
Brosch med sten och pärlor, 18K 3,2g
Halskedja Pansar 18K 3,9g 44cm
Utrop: 1 400 kr
Brosch med sten 18K 2,6g. Skador finns
Utrop: 750 kr
Parti guld 18K 1,0g. Skador finns
Utrop: 275 kr
Hänge 14K 0,8g. Skador finns
Utrop: 200 kr
Parti guld 21K 9,3g. Skador finns
Utrop: 3 000 kr
Ring 18K vitguld, 7,8g Ø19¾. Med diamant 1xca 0,21ct. Repor finns
Utrop: 2 800 kr
Armband Bismarck 18K 11,0g 17cm. Med 7 berlocker. Skador finns
Parti guld 18K 7,7g. Skador finns
1 Hänge med came 18K 4,5g. Skador finns
Tisdag 26 sep 2017