Ring S925 11,3g Ø20¼, text: Angel, repor och nagg
Utrop: 75 kr
Hänge S925 11,9g
Utrop: 150 kr
Halsband Ärtlänk, S925 7,2g 51,0cm
Utrop: 100 kr
Halsband S925 1,0g 41,5cm/44,8cm, med hänge S925 0,8g, med stenar
Utrop: 50 kr
Parti silver S925 9,6g, defekt
Hänge 18K brv1,3g med came
Utrop: 400 kr
Ringar 2st 18K 5,5g graverade
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 14K 22,7g skadat
Utrop: 5 000 kr
Halsband S925 13,4g 44cm
Utrop: 200 kr
Halsband Venezia S925 1,5g 36,5cm
Halsband S925 3,4g 40cm
Halsband Venezia S925 3,0g 36,5cm
Armband S925 6,1g 19,5cm
Berlock S925 1,5g Tro, Hopp och Kärlek
Parti silver S925 14,7g skadat
Ring 18K 2,9g Ø18 med stenar
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 5,0g Ø17½ vitguld, med stenar
Utrop: 2 200 kr
Hänge 18K 1,2g vitguld, med stenar
Utrop: 550 kr
Halsband 18K 5,5g 42cm vitguld
Utrop: 2 100 kr
Armband 18K 9,7g 18cm med stenar
Utrop: 3 000 kr
Tisdag 26 sep 2017