Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017
Klubbad för
Mobiltelefon Samsung S6 imei:359845068267249/07 med laddare och hörlurar i kartong
Visa varaElektronik Datorer
Dator ASUS Zenpad 10 snrF7NPFP15406 skadad en tangent saknas med laddare i kartong
Akustisk gitarr med mic, Fender, modell: Sonoran SCE Surf green, snr: CSD15001182, i mjukt fodral
Musikinstrument Träblås
Saxofon Martin Handcraft, med en nacke och munstycke, snr: 118462, bruksskick, i skadad väska
Laptop, Apple, MacBook Pro, modell: A1278, 4GB, 1600MHZ, DDR, snr:C02JV3AKDTY3, repor, lösenord:0000, med laddare, i fodral
iPad Air, Apple, modell: A1475, 128GB, repor, snr: DMPN4010FKYC, IMEI:358846058717871, med laddare i originalkartong