Matskedar 3 delar S830 brv 127,2g med gravyr
Utrop: 450 kr
Silverbricka S830 109,4g ca 173 x 104mm, små bucklor, repig
Utrop: 400 kr
Parti Silver S830 brv 115,0g med emaljdetaljer, graverat, defekt
Matskedar 3 delar S830 brv 135,7g monogamgravyr, slitet
Utrop: 500 kr
Gafflar S830 brv 152,3g, 177mm, slitna, modell: Rosenholm
Utrop: 550 kr
Sked S830 41,2g 182mm, modell: Rosenholm
Utrop: 125 kr
Knapp Wiwen Nilsson S830 2,0g gravyr
Utrop: 50 kr
Punschkoppar 6st S830 brv 199,7g H: 4cm, Ø 6,5cm, förgyllda
Utrop: 750 kr
Pokal S830 200,8g H: 17cm, graverad
Kruka S830 111,1g H: 9,5cm, sliten
Utrop: 375 kr
Kannor 2st S830 106,0g H: 5,8cm, graverade
Pokal S830 144,1g H: 10,5cm, graverad, ärjad
Bägare 6st S830 brv 132,8g H: 4,0cm, monogramgraverade, en del buckliga och ärjade
Pokaler 2st S830 brv 69,8g, H: 4,5cm, graverade
Utrop: 250 kr
Pokal S830 61,2g H: 10,2cm, graverad, bucklig och ärjad
Utrop: 225 kr
Pokal S830 31,7g Ø6,8cm, med gravyr, bucklig
Utrop: 100 kr
Bägare 3st S830 brv 159,3g H: 6,5cm, monogramgravyr
Utrop: 600 kr
Bägare/Pokaler 4st S830 brv 191,2g H: 7-9cm, med monogramgravyr
Utrop: 700 kr
Bägare S830 51,5g H: 7,5cm, graverad, bucklig
Utrop: 200 kr
Pokal S830 41,3g H: 5cm, graverad
Tisdag 26 sep 2017