661 - 680 av 1 727
1...333435...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017

Klubbad för

Matskedar 3 delar S830 brv 127,2g med gravyr

375 kr

Utrop: 450 kr

Silverbricka S830 109,4g ca 173 x 104mm, små bucklor, repig

425 kr

Utrop: 400 kr

Parti Silver S830 brv 115,0g med emaljdetaljer, graverat, defekt

Utrop: 400 kr

Matskedar 3 delar S830 brv 135,7g monogamgravyr, slitet

Utrop: 500 kr

Gafflar S830 brv 152,3g, 177mm, slitna, modell: Rosenholm

Utrop: 550 kr

Sked S830 41,2g 182mm, modell: Rosenholm

150 kr

Utrop: 125 kr

Knapp Wiwen Nilsson S830 2,0g gravyr

700 kr

Utrop: 50 kr

Punschkoppar 6st S830 brv 199,7g H: 4cm, Ø 6,5cm, förgyllda

600 kr

Utrop: 750 kr

Pokal S830 200,8g H: 17cm, graverad

Utrop: 750 kr

Kruka S830 111,1g H: 9,5cm, sliten

425 kr

Utrop: 375 kr

Kannor 2st S830 106,0g H: 5,8cm, graverade

325 kr

Utrop: 375 kr

Pokal S830 144,1g H: 10,5cm, graverad, ärjad

Utrop: 550 kr

Bägare 6st S830 brv 132,8g H: 4,0cm, monogramgraverade, en del buckliga och ärjade

Utrop: 450 kr

Pokaler 2st S830 brv 69,8g, H: 4,5cm, graverade

Utrop: 250 kr

Pokal S830 61,2g H: 10,2cm, graverad, bucklig och ärjad

Utrop: 225 kr

Pokal S830 31,7g Ø6,8cm, med gravyr, bucklig

200 kr

Utrop: 100 kr

Bägare 3st S830 brv 159,3g H: 6,5cm, monogramgravyr

Utrop: 600 kr

Bägare/Pokaler 4st S830 brv 191,2g H: 7-9cm, med monogramgravyr

550 kr

Utrop: 700 kr

Bägare S830 51,5g H: 7,5cm, graverad, bucklig

150 kr

Utrop: 200 kr

Pokal S830 41,3g H: 5cm, graverad

100 kr

Utrop: 125 kr