Halskedja Venezia 18K 6,7g 43cm
Utrop: 2 400 kr
Hänge 18K 0,9g vitguld med diamanter 8xca0,03ct
Utrop: 375 kr
Ring 18K 5,1g med stenar, defekt
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 8,0g med diamant 1xca0,35ct med inneslutningar, graverad och sliten
Utrop: 2 200 kr
Armband 18K 10,0g med sten, bucklig och sliten
Utrop: 2 800 kr
Ring 18K 1,7g med sten och diamanter, skev
Utrop: 425 kr
Parti Guld 21K brv 4,7g med stenar, defekt
Utrop: 1 500 kr
Mynt 22K 5,0g Ø20mm, i sprucket plastetui
Utrop: 1 600 kr
Parti Guld 18K brv 6,1g med stenar, defekt
Utrop: 1 700 kr
Parti Guld 14K brv 8,5g med stenar, defekt
Armband 14K 15,0g defekt
Utrop: 3 200 kr
Parti Guld 14K brv 5,9g slitet, ostämplat
Halskedja 18K 7,9g 40,5cm, sliten
Halskedja 9K 2,0g defekt
Utrop: 275 kr
Armband 18K 15,3g med bucklor, missfärgad
Utrop: 4 200 kr
Halskedja Bismarck 18K 13,0g 42,5cm
Utrop: 3 600 kr
Parti Guld 18K brv 40,4g, defekt
Utrop: 11 200 kr
Parti Guld 18K 1,1g defekt
Utrop: 300 kr
Parti Guld 18K brv 17,9g defekt
Utrop: 5 000 kr
Armband doserad Bismarck med berlocker 18K 11,0g 18cm, med stenar, sliten
Utrop: 3 000 kr
Tisdag 26 sep 2017