1101 - 1120 av 1 218
1...555657...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2017

Klubbad för

Skedar 11st modell Olga 115mm S830 136,0g

450 kr

Utrop: 550 kr

Skedar 7st modell Svensk 180mm S830 258,0g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Collier S925 39-45cm 6,9g

Utrop: 125 kr

Ring med sten S925 16½ brv 7,6g

175 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med stenar S925 brv 7,0g

450 kr

Utrop: 50 kr

Collier stel S925 Ø12-12,5cm 9,9g, öppen modell

750 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja S-länk S830 36,5cm 7,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Esprit, damur, stål/förgylld, snr 107112, quartz, 20x30mm, länk vriden

Utrop: 250 kr

Marc by Marc Jacobs, damur stål/förgylld, snr MBM3292, quartz, 34mm, Ø17cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Certina, herrur, Town and Country, 30mm, guld på stål, automat, datum, sliten med blått läderarmband

500 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Birka

Birka fickur S800, manuell, zon med sekundvisare, 50mm, no 5133 15, en boett

450 kr

Utrop: 75 kr

Fickur S800, manuell, zon med sekundvisare, en boett, no 343436

275 kr

Utrop: 75 kr

Union Hologene, fickur, S800, manuell, 49mm, zon med sekundvisare, en boett, no 3923

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, stål, manuell, zon med sekundvisare, 50mm, boett ej öppnad

275 kr

Utrop: 50 kr

Fickur S800, manuell 37mm, zon med sekundvisare, en boett, no 110, text i boett Culindre Remontoir 10 Rubis

125 kr

Utrop: 75 kr

Helima fickur S800, manuell 50mm, zon med sekundvisare

450 kr

Utrop: 75 kr

Fickur stål 45mm, manuell, zon med sekundvisare, tryckboett

225 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja vitguld 14K 2,8g 42cm

Utrop: 700 kr

Klockor Boss

Hugo Boss Orange, herrur, stål, datum, dag, quartz, 47mm med svart läderarmband boettnr HB 242.1.14.2810 5.383.779, små repor

750 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar 2st från Sea Glas Bruk Kosta Sweden, höjd 14,5cm Ø4,5-9cm

75 kr

Utrop: 50 kr