Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2017
Akustisk gitarr, Crafton, modell: 72, lack- och stötskador, spricka på huvudet, i skadat hårt fodral
Akustisk gitarr Levin, modell: Royal, Honey Burst, Non cutaway, lack- och stötskador, liten glipa mellan halsen och kroppen, i skadat hårt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster, snr:714030, lackskador, klistermärken och bläckstreck på kroppen, bakplattan saknas, med svajarm, i skadat hårt fodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas, Squier Jazz Bass, made in China, snr: ICS12007480, lackskador, med förstärkarkabel, i skadat mjukt fodral
Elgitarr B.C Rich, modell: Warlock, snr: 22403143, trä- och lackskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Fender, modell: GA-45SEHW-F- NAT, snr: 02037388, skev hals, i mjukt fodral
Elgitarr Ibanez Prestige,1 bakplatta ligger i fodral, 1 bakplatta saknas, svajarm saknas, lack-,stöt- och träskador, snr:F0425154, ena fästet till axelrem saknas, i hårt slitet fodral
Musikinstrument Träblås
Kornett, Yamaha, modell: YCR2330, snr: 002104, små bucklor, med 2 munstycken, i väska
Assietter6st, benporslin, Gustavsberg, design: Karin Björquist, modell: Myrten, Ø21cm, små defekter
Tallrikar 6st, benporslin, Gustavsberg, design: Karin Björquist, modell: Myrten, Ø24,5cm, små defekter
Ljusstake, Svenskt Tenn, design: Björn Trägårdh, modell: Lotus, med kvitto, tygpåse och originalkartong
Champagneglas 6st, Orrefors, modell: Helena, höjd: 20cm (ett naggat på foten och ett på toppen
iPhone 6, Apple, 64GB, modell: A1586 NG4F2ZD/A, IMEI: 35 539307 639676 1, operatör Tele 2, med laddare
Läsplatta Lenovo, modell: TAB A10-70F, snr:HGC8LU8G, med trasig laddare (del ej original) och smutsigt fodral
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon, Sony, modell: Experia E5 E2105, IMEI: 358137065098764, defekt, med laddare (del ej original)