741 - 760 av 1 218
1...373839...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2017

Klubbad för

Akustisk gitarr, Crafton, modell: 72, lack- och stötskador, spricka på huvudet, i skadat hårt fodral

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Akustisk gitarr Levin, modell: Royal, Honey Burst, Non cutaway, lack- och stötskador, liten glipa mellan halsen och kroppen, i skadat hårt fodral

Utrop: 7 200 kr

Akustisk gitarr, Sergei de Jonge, spruken kropp, i hårt fodral

23 500 kr

Utrop: 18 000 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, snr:714030, lackskador, klistermärken och bläckstreck på kroppen, bakplattan saknas, med svajarm, i skadat hårt fodral

Elbas, Squier Jazz Bass, made in China, snr: ICS12007480, lackskador, med förstärkarkabel, i skadat mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Elbas Fender Jazz Bass snr259060 sliten i fodral

25 500 kr

Utrop: 9 600 kr

Elgitarr B.C Rich, modell: Warlock, snr: 22403143, trä- och lackskador, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Fender, modell: GA-45SEHW-F- NAT, snr: 02037388, skev hals, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Gretsch, modell: Electromatic G5420T Bigsby, i hårt fodral

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr Ibanez Prestige,1 bakplatta ligger i fodral, 1 bakplatta saknas, svajarm saknas, lack-,stöt- och träskador, snr:F0425154, ena fästet till axelrem saknas, i hårt slitet fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Tekoppar 5st/en naggad med fat Old Gustavsberg Fasan

125 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Träblås

Kornett, Yamaha, modell: YCR2330, snr: 002104, små bucklor, med 2 munstycken, i väska

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Assietter6st, benporslin, Gustavsberg, design: Karin Björquist, modell: Myrten, Ø21cm, små defekter

50 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 6st, benporslin, Gustavsberg, design: Karin Björquist, modell: Myrten, Ø24,5cm, små defekter

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Svenskt Tenn, design: Björn Trägårdh, modell: Lotus, med kvitto, tygpåse och originalkartong

800 kr

Utrop: 700 kr

Champagneglas 6st, Orrefors, modell: Helena, höjd: 20cm (ett naggat på foten och ett på toppen

250 kr

Utrop: 250 kr

iPhone 6, Apple, 64GB, modell: A1586 NG4F2ZD/A, IMEI: 35 539307 639676 1, operatör Tele 2, med laddare

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Läsplatta Lenovo, modell: TAB A10-70F, snr:HGC8LU8G, med trasig laddare (del ej original) och smutsigt fodral

Mobiltelefon, Sony, modell: Experia E5 E2105, IMEI: 358137065098764, defekt, med laddare (del ej original)

100 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S5, SM-G900F, IMEI: 353801062687987, snr:R58F50VC6NJ, 16GB, kantstött, lucka vid laddningsporten saknas, med laddare (ej original)

950 kr

Utrop: 250 kr